درباره ما

ایده گرافیک پارس
این شرکت در زمینه‌ای محدود و مشخص شده در حوزه ``رایانه`` فعالیت می کند. از جمله فعالیتهای ما شامل: نظارت فنی و تهیه و اجرای کلیه پروژه‌های سخت افزار مرتبط با کامپیوتر، طراحی سایت، طراحی نرم افزارهای تلفن همراه و رایانه، برنامه نویسی، پشتیبانی فنی بسته‌های نرم افزاری و... می باشد.
تعهدات ما
دغدغه تیم ایده گرافیک پارس همواره ارائه دادن خدمات جامع تر و متفاوت تری در زمینه طراحی سایت و ساخت اپلیکیشنهای موبایل به مشتریان است. لذا ما تعهد داریم حتی در صورتی که حتی با ما قراردادی به امضا نرسانید اما راهنمایی‌ها و مشورت لازم را به شما خوبان ارائه دهیم.
اقدامات ما
ایده گرافیک پارس این امکان را در اختیارتان قرار می دهد که بر اساس نیازها و بودجه‌تان بهترین تصمیم را گرفته و با کمترین هزینه و بدون دردسر، سریع و به صرفه دارای سایت شوید. اپلیکیشنتان را بسازید و شروع مدیریت آنلاین کسب و کار خود را تجربه کنید و این کار را با ما تجربه کنید.
تیم ایده گرافیک پارس؛

از همکاری با شما خوشحالیم
و مطمئن باشید که پشتیبانی حرفه ای ارائه خواهیم داد

چه چیز ما را متفاوت می کند؟
در واقع تفاوت در تجربیات است که انسان‌ها را از هم متفاوت می‌کند.
طراحی سایت
0%
اپلیکیشن
0%
پشتیبانی فنی
0%
0+
پشتیبانی آنلاین
0+
بهینه سازی سایت
0+
نظارت بر رتبه شما
0+
استراتژی هدف
چرا ما؟

ما سعی می کنیم
خدمات کاملی را ارائه دهیم

اگر می خواهید یک وب سایت معمولی داشته باشید ما اصلا گزینه خوبی نیستیم! چرا که تیم ایده گرافیک پارس سعی می کنید بهترین خدمات را برای مشتریان خود داشته باشد.
  • امکان ویرایش یا تغییر در وب‌سایت یا اپلیکیشن شما در هر زمانی وجود دارد و پس از طراحی نیز با شما خواهیم بود...
  • ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا وب سایتی که دوست دارید را بسازید و شما را در رسیدن به اهدافتان یاری دهیم.
  • ایده گرافیک پارس در تمامی مسیر همراه شماست. هر زمانی که نیاز به راهنمایی داشتید با تیم پشتیبانی ما از طریق ایمیل، چت یا تلفن ارتباط برقرار کنید.